Szukaj

Nasz festiwalowy katalog

Coroczne wydawanie katalogu podsumowującego kolejną edycję Folk Film Festiwal należy do naszych tradycji. Nakładem Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej Sianowa (obecnie pod szyldem Sianowskiego Centrum Wiedzy), jak dotąd ukazało się dziewięć katalogów o objętości od 12 do nawet 20 stron.

Zawierają one bogato zilustrowany przegląd tego, co było ważne w danej edycji FFF. Dzisiaj to cenne źródło wiedzy i informacji o ludziach i wydarzeniach. Właśnie zakończyliśmy prace redakcyjne nad tegoroczną edycją wydawnictwa. Pozostało to, co daje kształt słowom – skład, łamanie i druk.

Tym razem będzie to 16 stron, na których wszyscy uczestnicy festiwalu znajdą siebie. Jak w poprzednich latach, katalog – już za kilka tygodni, poinformujemy o tym w osobnym poście – będzie dostępny w tradycyjnej formie drukowanej, teraz mającej charakter pamiątkowy, jak i online – na stronie Sianowskiego Centrum Wiedzy.

Zapraszamy do obserwowania postów i do lektury, a także do kolekcjonowania katalogów. Z pewnością w archiwach Centrum Kultury dla zainteresowanych tymi publikacjami znajdą się jeszcze poprzednie wydania.

Skip to content