Szukaj

Zaczęło się od tego, że…

Zaczęło się od tego, że kilka lat temu ktoś przyniósł do biura organizacyjnego tablicę z nazwą festiwalu. Ktoś inny stanął na tle ściany i zrobił sobie z nią zdjęcie. Tak zostało: każdego roku fotografujemy z tą samą tablicą gwiazdy, jurorów i laureatów Konkursu Krótkich Filmów KOKOFY, uczestników i widzów, którzy chcą zostać w ten sposób uwiecznieni.

Przez dziesięć lat tych fotografii pamiątkowych nazbierało się ponad 100! Ponieważ sami, jako członkinie i członkowie komitetu organizacyjnego również co roku odnawiamy swoje zdjęcia z tablicą, po nich najlepiej widać upływ czasu. Dla Was przygotowaliśmy fotografie z kilkunastoma osobami, gośćmi Folk Film Festiwal w latach 2014-2023.

Sami zobaczcie, że warto przyjechać na Folk do Sianowa, spotkać niezwykłych ludzi, porozmawiać, wymienić się opiniami o filmach, wziąć udział w koncertach i obowiązkowo zrobić sobie fotkę z planszą. Koniecznie! 📸 Najbliższa okazja – już za rok, ale wszystko wskazuje na to, że szybciej niż w październiku. Właśnie rozmawiamy o powrocie Folku na termin lipcowy, ale o tym na razie cicho szaaaaa!

Skip to content