Szukaj

Dziękujemy!

?Kolejna edycja Folk Film Festiwal jest już za nami!
Jesteśmy szczęśliwi, iż mimo obostrzeń spowodowanych przez pandemie, udało nam się przeprowadzić 7 edycję w bezpiecznych warunkach.
 
???
 
Bardzo dziękujemy w tym miejscu wszystkim uczestnikom i osobom, które wspierały Festiwal w tym roku. Ukłony kierujemy w stronę Urzędu Miasta w Sianowie i burmistrza Macieja Berlickiego. Wielkie podziękowania również dla pracowników Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Sianowie oraz zespołowi Kina Zorza, jesteście wielcy.
Cieszymy się, że mogliśmy liczyć na szerzenie dobrego słowa o Festiwalu przez TV Max Koszalin, Głos Koszaliński oraz Magazyn Prestiż.
Osobne podziękowania kierujemy do wszystkich uczestników konkursu KOKOFY a także Jury pod przewodnictwem Katarzyny Klimkiewicz, to dzięki Waszej determinacji i ogromnej kreatywności, tegoroczna edycja zachowała swój unikalny charakter.
 
Mamy nadzieję, że za rok zobaczymy się już w pełnej krasie, tłumnie przebywając na koncertach, spektaklach, na sali kinowej w trakcie seansów filmowych, a także przechadzając się po festiwalowym miasteczku.
Do zobaczenia na Folk Film Festiwal 2021!❤️??
Skip to content