Szukaj

Zmiany w programie!

‼️Drodzy, wierni uczestnicy Folk Film Festiwal‼️

Z uwagi na obostrzenia wprowadzone przez rząd w ostatnich godzinach, a mające związek z gwałtownym rozprzestrzenianie się w regionie wirusa COVID-19, postanowiliśmy przenieść wszystkie wydarzenia festiwalowe zaplanowane na sobotę na popołudnie piątkowe.

W piątek zatem bez zmian w Galerii Zorza odbędzie się wernisaż wystawy „Film – literatura – film” (godz. 17), natomiast później, zamiast planowanych projekcji filmowych, zapraszamy na ceremonię rozstrzygnięcia Konkursu Krótkich Filmów (godz. 17.30), następnie na projekcję film „Hanoi – Warszawa” (godz. 18.30), a zaraz po nim na spotkanie z jego reżyserem, a równocześnie przewodniczącą tegorocznego jury i gościem festiwalu – Katarzyną Klimkiewicz (godz. 19). W sobotę odbędą się seanse przewidziane w programie.

W ten sposób chcemy nie tylko zagwarantować bezpieczeństwo wszystkim uczestnikom festiwalu, ale także respektować surowe ograniczenia, które zostaną nazajutrz, czyli w sobotę, 10 października, wprowadzone na obszarze sąsiadującego z Sianowem Koszalina.

W ten sposób również solidaryzujemy się z mieszkańca Koszalina, którzy od soboty znajdą się w – znaczenie ograniczającej wszelkie działania kulturalne – tzw. strefie czerwonej. Liczymy na Państwa wyrozumiałość i zrozumienie dla tej nagle zaistniałej sytuacji.

Wszystkich zapraszamy do Sianowa i na festiwal za rok, mając nadzieję, że pandemia do tego czasu ustąpi i wszyscy powrócimy do normalności.

Z pozdrowieniami –
Komitet Organizacyjny FFF 2020 ??❤️

Skip to content