Szukaj

Ostatni dzwonek KOKOF-y 2018, zgłoś swój film!

Zostało już tylko kilka dni na nadesłanie swojego filmu na nasz konkurs. Serdecznie zapraszamy do udziału w niepowtarzalnym konkursie Krótkich Filmów o Wsi KOKOFY, który odbywa się w ramach 5. Folk Film Festiwal w Sianowie. 

Konkurs KOKOFY, który polega na nagraniu jednominutowego filmu o wsi. Reguły konkursu są proste: wystarczy w dowolnej technice i na dowolnym sprzęcie przygotować jednominutowy film. Do wyboru są trzy kategorie: fabuła, mini dokument oraz forma.

W zeszłym roku Przewodniczącym konkursu był Kuba Czekaj, młody utalentowany reżyser z licznymi nagrodami krajowymi i międzynarodowymi. Szefem Jury aktualnej edycji jest Marcin Bortkiewicz – reżyser filmowy i teatralny, autor debiutu „Noc Walpurgi”, który rozkochał w sobie zarówno publiczność jak i krytyków zdobywając nominacje i nagrody na festiwalach Camerimage Festival, Festiwalu Młodzi i Film oraz Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych.

Przesłanie prac oraz formularza zgłoszeniowego możliwe jest za pośrednictwem strony internetowej www. folkfilm.pl. Przesyłanie filmów drogą elektroniczną na serwer, możliwe jest do 25 czerwca 2018 roku (bez konieczności przesyłania formularza zgłoszeniowego).

Nagrody pieniężne:
I nagroda – 3000,00 zł,
II nagroda – 2000,00 zł,
III nagroda – 1000,00 zł.

Więcej informacji na temat konkursu w regulaminie.

Miejsce festiwalu: 5-8 lipca 2018 roku – hala namiotowa przed Kinem Zorza.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.

Skip to content