Kokofy – został już tylko miesiąc, nie zwlekaj!

Przypominamy o naszym konkursie – został już tylko miesiąc do końca przyjmowania zgłoszeń. Nie czekaj na ostatni moment i wyślij swoje zgłoszenie już dziś!

IV edycja Konkursu Krótkich Filmów o Wsi KOKOFY w ramach IV Folk Film Festiwal w Sianowie.

Jeden film, jedna minuta, jeden temat. Najważniejsze jest Twoje świeże spojrzenie na temat wsi. Weź do ręki aparat fotograficzny lub telefon komórkowy i nagraj film o tematyce wiejskiej, trwający nie dłużej niż 60 sekund.

Nabór filmów – do 16 czerwca 2017

Podróż do domu, krótki spacer, dawno niewidziany znajomy. Wszystko może być impulsem do stworzenia ciekawej historii.

Reguły tego wyjątkowego konkursu są proste. Wystarczy uwolnić wyobraźnię, ożywić ideę i zmierzyć się z czasem. Włącz kamerę, aparat fotograficzny lub telefon komórkowy i nagraj film o tematyce wiejskiej, trwający nie dłużej niż 60 sekund.

Łączy nas więcej niż nam się wydaje. Bliskie osoby, wspomnienia z dzieciństwa lub podróże szlakiem przeszłości. Wszystko może zainspirować nas do nakręcenia jednominutowego filmu, który poruszy serca widowni.

W ramach inspiracji i zachęty do udziału w konkursie, zapraszamy na nasz kanał YouTube, gdzie znajdują się zwycięskie filmy z poprzednich edycji Folk Film Festiwal. Czekamy na wasze świeże spojrzenie!

Zapraszamy również do wzięcia udziału w konkursowym wydarzeniu na facebooku.

Skip to content