Szukaj

Zgłoś swoje stoisko na kiermasz

Zapraszamy Państwa do udziału w organizowanym 8-9 lipca br., przez Centrum Kultury w Sianowie, Kiermaszu Smaków z udziałem lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz konkursie na „Najlepsze pierogi Pomorza Środkowego”.

Od 2014 roku w Sianowie, z inicjatywy Macieja Berlickiego, Burmistrza Miasta i Gminy oraz Aleksandry Kowalczyk, dyrektor Centrum Kultury w Sianowie organizowany jest Folk Film Festiwal.

FFF składa się między innymi z Konkursu Filmów Wiejskich Kokofy, prezentacji artystów różnych dziedzin, związanych z kulturą wiejską, pokazów filmowych, koncertów, spotkań z gwiazdami kina. Program imprezy jest bardzo bogaty.

Formułę festiwalu chcemy poszerzyć o kolejne wydarzenie towarzyszące. Stąd pomysł na zorganizowanie na terenie miasteczka festiwalowego (w centrum miejscowości) Kiermaszu Smaków – z produktami regionalnymi.

Zależy nam na promocji lokalnych producentów żywności wytwarzanej przy zastosowaniu tradycyjnych polskich receptur.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty udziału w kiermaszu. Gwarantujemy miejsce handlowe, bezpłatne stanowisko (drewniana wiata, z miejscem sprzedaży), jak najlepszą ekspozycję targową. Dokładamy wszelkich starań, aby w festiwalu, a co za tym idzie w Kiermaszu Smaków, wzięło udział jak najwięcej potencjalnych klientów.

III Folk Film Festiwal odbędzie się 7-10 lipca 2016 roku. Kiermasz czynny będzie 8 i 9 lipca, czyli w piątek i w sobotę, w godz. 10-20.

Kontakt w sprawie udziału w kiermaszu: 603 876 344.

Jedynym warunkiem jest zgłoszenie chęci udziału do 1 czerwca 2016 roku.

kiermasz smaków zmiana czcionki

Skip to content