Szukaj

Kiermasz 2018

To już piąta edycja Kiermaszu Smaków, święta lokalnych i naturalnych produktów, które skosztować i nabyć można bezpośrednio od zaangażowanych w produkcje osób. Wyjątkowo miło nam poinformować, że patronat nad 5. Kiermaszem Smaków objął Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Koszalinie pod hasłem Polska Smakuje.

3 edycja Konkursu na najsmaczniejszy produkt Pomorza Środkowego – „Najlepszy pomysł na naleśniki”. 

To już III edycja Konkursu na najsmaczniejszy produkt Pomorza Środkowego. W tym roku czekamy na Wasze propozycje naleśników przygotowanych na słodko lub na słono, podane z dowolnymi dodatkami.

Przewodniczącym Jury Konkursu będzie Mariusz Szwed, doskonały szef kuchni, laureat programu Master Chef. Najlepsze propozycje powalczą o nagrody rzeczowe w postaci sprzętu wyposażenia kuchennego.

Konkurs odbędzie się w 7 lipca 2018 roku w godzinach 13:00-17:30 na terenie Kiermaszu Smaków w trakcie 5. Folk Film Festiwal w Sianowie.

Kontakt w sprawie udziału w konkursie: 94/342 04 96.

Jeśli Kiermasz Smaków to i kiermaszówki, a co za tym idzie chętni do wystawienia się w nich uczestnicy, z Wami nasz Festiwal to kompletna uczta doznań.

Kiermasz to przede wszystkim święto różnorodności smaków i doświadczeń, stąd nasza oferta wychodzi naprzeciw waszym oczekiwaniom.

Płatność za jeden domek wynosi 50 zł za cały festiwalowy pobyt (piątek-sobota-niedziela) z możliwością podzielenia ich na pół. 

Więcej informacji i zgłoszenia można kierować pod numerem 94/342 04 96 lub drogą mailową: biuro@cksianow.pl

Skip to content