O konkursie

Chcielibyśmy Państwa zainteresować i serdecznie zaprosić do udziału w niepowtarzalnym konkursie Krótkich Filmów o Wsi KOKOFY, który odbywa się w ramach 4. Folk Film Festiwal w Sianowie.

Jeden FILM, jeden TEMAT, jedna MINUTA IDEA.

Jest to międzynarodowy konkurs pt: „KOKOFY”, który polega na nagraniu jednominutowego filmu o wsi. Reguły konkursu są proste: wystarczy w dowolnej technice i na dowolnym sprzęcie przygotować jednominutowy film. Do wyboru są trzy kategorie: fabuła, mini dokument oraz forma.

Przesłanie prac oraz formularza zgłoszeniowego możliwe jest za pośrednictwem naszej strony lub jeśli opcja przesłania za pomocą strony jest niemożliwa autor może dostarczyć film osobiście lub wysłać pocztą na nośniku zewnętrznym na adres organizatora, z adnotacją „jednominutówki”.

Adres:
Centrum Kultury w Sianowie
Plac Pod Lipami 9, 76-004 Sianów
„jednominutówki”

W przypadku, gdy autor prześle film za pomocą poczty na nośniku zewnętrznym lub dostarczy go osobiście, konieczne jest również  przesłanie/dostarczenie podpisanego formularza zgłoszeniowego w terminie nie przekraczającym 30 czerwca  2017 roku (decyduje data wpływu). Przesyłanie filmów drogą elektroniczną na serwer, możliwe jest do 30 czerwca  2017 roku (bez konieczności przesyłania formularza zgłoszeniowego).

Nagrody pieniężne:
I nagroda – 3000,00 zł,
II nagroda – 1000,00 zł,
III nagroda – 500,00 zł.

Więcej informacji na temat konkursu w regulaminie
Miejsce festiwalu: 6-9 lipca 2017 roku – hala namiotowa przed Kinem Zorza,
8 lipca 2016 roku – Park Miejski w Sianowie.